во , ,

31 Супер смешни и креативни цртежи врз случајни слики

Овој уметник ги претвора постоечките неверојатни ретро слики во целосно ново искуство во светот на уметноста. Скролувајте за да видите некои од уникатните манифестации на неговите разиграни и смешени фотографии во листата подолу.

Што мислиш?

10 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Три пријателки одлучиле да го подобрат нивниот сексуален живот и си купиле…

25 Најчудни градби во светот што ќе ве натераат да погледнете 2 пати