во ,

Најдобриот уличен изведувач на сите времиња

Што мислиш?

7 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

6 Хумористични илустрации кои ќе ви помогнат како најефикасно да го искористите мажот по дома

Воспитачке, чизмите се наопаку облечени…