во , ,

Нај употребувано оружје за масовни убиства

Што мислиш?

26 Поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Разликата помеѓу мажите и жените

Кога ќе те видам инстантно го добивам она чувство на пеперуги