во

Не може малио да ја совлада материјата…

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Зошто не ме викна?

Телефонот дури има маска не ти паѓа…