во

Љубовта не познава граници

Гласај!

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Драги, што ќе ми подариш за роденден?

Сакам да ме прошеташ околу светот.