во ,

Не се грижиме за пари овде!

pari

Гласај!

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Зошто не треба да му се дава ракија…

Каде живееш?