во ,

Мама: Не седи толку близу до телевизорот…

mama

Што мислите?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Ме сакаш?

Да имаше оскари кај нас ќе беше…