во ,

Некој човек отишол во продавница да си купи леб…

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Еден маж возејќи се со својот автомобил забележал неверојатно секси автостоперка…

Ајде другар во кафана?