во ,

Ајде другар во кафана?

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Некој човек отишол во продавница да си купи леб…

Здраво, што правиш како си! Се ожени ли?