во

Здраво, што правиш како си! Се ожени ли?

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Ајде другар во кафана?

Цветко разбрав дека спиеш со моја Трпана…