во ,

Неверојатен пог…

Што мислиш?

10 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Уште една причина зошто ги мразам кловновите…

Баба е закон!