во ,

Уште една причина зошто ги мразам кловновите…

Што мислиш?

10 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Еден човек купил новo BMW и како што е ред, нагазил малку повеќе на гаста…

Неверојатен пог…