во

Оди лекар низ психијатриска болница…

Гласај!

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Kога ќе умрам на гробот да има wifi антена…

Дај ми ребраст XXL…