во ,

Kога ќе умрам на гробот да има wifi антена…

Гласај!

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Во куќава нема веќе да живееме двајца туку тројца…

Оди лекар низ психијатриска болница…