во ,

Оди некоја баба на пазар…

baba

Што мислите?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Знаете ли зошто Ве запрев?

Мојот нов дечко вози кола од 40 000 евра