во ,

Знаете ли зошто Ве запрев?

znaev

Што мислите?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Кога ќе се скарате пред спиење

Оди некоја баба на пазар…