во

Она кога на аеродром ќе ги облечеш…

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Ок дечки, иде зима, ни треба решение за загадувањево…

Студент Влав панично им пишува на родителите…