во

Она кога поминуваш покрај излог од Краш, а си на диета

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Касни ова, касни она…

Татко ми има измислено еднина во множина…