во

Татко ми има измислено еднина во множина…

Што мислиш?

1 поен
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Она кога поминуваш покрај излог од Краш, а си на диета

90-те во три слики