во

Она кога те гушка некоја далечна роднина, а ти не знаеш која е таа…

Што мислите?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Она кога ќе добиеш петка по географија со врски

Доказ дека жените ги читаат мажите како буквар