во ,

Доказ дека жените ги читаат мажите како буквар

Што мислите?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Она кога те гушка некоја далечна роднина, а ти не знаеш која е таа…

Она кога ќе го најдеш благото дома