во

Она кога ќе го најдеш благото дома

Што мислите?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Доказ дека жените ги читаат мажите како буквар

Она кога ќе ти се собере се над глава и те притиска надолу