во

Она кога тонерот е при крај

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Она кога мораш да користиш јавен тоалет

Му паднала 50 денарка под маса