во ,

Ова дете 100% било баба во претходниот живот

Ова дете изгледа исто како баба ми, а и игра на истиот начин.

Што мислиш?

10 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Сакам да си купам антидепресанти!

Како размислува паметната жена?