во ,

Сакам да си купам антидепресанти!

Трпе влаегува во аптека:

– Сакам да си купам антидепресанти!

– Рецепта имате ли?

– Со Македонска лична карта, не може?

Што мислиш?

10 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

После жестока кавга, мажот и жената не разговараат еден со друг…

Ова дете 100% било баба во претходниот живот