во ,

Кога перфектно те служи меморијата

Гласај!

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Сега веќе се ми е јасно

Кога диџејот ќе ја пушти твојата песна