во ,

Кога шутираш од пола терен

pola

Што мислите?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Кога во продавница ќе слушнам песна од Мајкл Џексон

Кога ќе ти кажат дека си добро дете