во

Поради дефицит на дрва…

poradi

Што мислите?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Ова можевме да сме ние…

Девојче, знаеш да сметаш?