во

Последен пат те прашувам…

rakijata

Гласај!

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Тато, дали ти некогаш во училиште си се заљубил…

Долгото патување започнува со зборовите…