во , ,

Пред искачање VS. После искачање

posle

Гласај!

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Тато, имаш 3000 денари?

Кој број носиш?