во ,

Престани да мислиш дека секој звук…

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Многу си младолик…

Вашето име господине?