во

На факултет го прашувам професорот по математика…

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Пред 10тина години, ја и татко ми сами дома..

Добар ден, сакам да купам телефон…