во

Пред 10тина години, ја и татко ми сами дома..

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Додека ја чекаш мајка ти од родителска

На факултет го прашувам професорот по математика…