во ,

Работа, кафана, дома, работа, кафана, дома..

pkk

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Kad te niko ne gleda

Кога ќе и оддадеш знак на внимание