во ,

Сакам да купу за мужа ми некоју кравату…

Гласај!

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Баба VS. Дедо

Јас сум ти на тебе од Бога дадена.