во , ,

Баба VS. Дедо

Гласај!

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Добредојдовте во нашата нова пекара

Сакам да купу за мужа ми некоју кравату…