во ,

Сакам да ти кажам нешто, но срам ми е

mrsul

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Сестро извини куде се примав инекцие у Недељу ?

Македонија. Недела. Во 7.30 сабајле.