во , ,

Кој е оној симпатичен дечко што сабајлево излезе од кај вас?

Разговараат две сосетки.

– Кој е оној симпатичен дечко што сабајлево излезе од кај вас?

– Еден студент четврта година.

– Редовен?

– Не… само кога маж ми е на пат…

Што мислиш?

11 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

8 работи заради кои вашите комшии може да ве „замразат“

Не може ли да си малку романтичен?