во

Само вистинските гејмери го памтат ова место

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Се гледа Португалија – Мароко

Кога жена ти ќе те дочека пијан дома…