во ,

Се се плаќа, се се враќа

plaka

Гласај!

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Слика која вреди повеќе од 1000 зборови

Останува глушецот и тастатурата…