во ,

Се` се плаќа се` се враќа

vraka

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Со кола си?

Кој е најдобар пар ?