во

Се се заборава само шпанскиот…

Гласај!

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Плата VS. Сметки

Да не е тажно, би било смешно