во

Се знаеше, почнуваат вестите во 19:30 и на спиење

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Република Северна Македонија

Бaбa ми кoгa ќе јa прaшaм кaкo некoј ни се пaѓa рoднинa