во

Семафор за швалери

Гласај!

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Шематска поставеност на организациска структура

Кога ќе му ставаме споменик?