во

Мораме да разговараме!

Гласај!

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Мажите, ќе си останат мажи!

А може и медицински сестри да ја пробаат