во ,

Што е костур?

kostur

Гласај!

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Ако имаш скапа кола, не си голем

Кога другар ти ќе ти рече да му чуваш место