во ,

Што треба да направиш…

Гласај!

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Кога ќе се отрезниш…

Сине, што доаѓа после дожд?