во

Почитуван господин судија, си седам јас една вечер…

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Мамо направив беља…

На времето кога ќе ти купеа монтка за да ја износиш