во ,

Мамо направив беља…

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Кога не ти се оди во школо

Почитуван господин судија, си седам јас една вечер…