во ,

Сине, јас кога ќе видам петки кај тебе?

Гласај!

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Гледај, не боли!

Минута молк!